DZIEŃ DZIECKA W ŻÓŁKOWIE

Dodano: 08.06.2015
A A A
W poniedziałek 1 czerwca Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Brzyściu - świetlica w Żółkowie oraz Sołtys i Radny wsi zaprosili najmłodszych mieszkańców na piknik z okazji Dnia Dziecka.


,,Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo,
projektem, który nieustannie się urzeczywistnia,
 przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.’’

                                                                                                                                                      JAN PAWEŁ II

    

W poniedziałek 1 czerwca Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Brzyściu - świetlica w Żółkowie oraz  Sołtys  i Radny  wsi zaprosili  najmłodszych mieszkańców na piknik z okazji Dnia Dziecka.Pogoda była wyśmienita, więc humory dopisywały i można było świetnie bawić się na świeżym powietrzu.  Było przeciąganie liny i wyścigi w workach, ,,bieg farmera’’ - czyli konkurencja biegowa w za dużych kaloszach. Popularnością cieszyły się rozgrywki w piłkę nożną ,,do jednej bramki’’. Nasza ,,świetlicowa artystka - wolontariuszka’’ Weronika  malowała wszystkim chętnym buzie, a oczekujący w kolejce na  nowe twarze odgadywali  zagadki, rebusy i quizy. Chętni tańczyli przy rytmach muzycznych zabaw, inni zaś rysowali kredą ulubione bądź wymyślone przez siebie bajkowe stworki.   


Na koniec spotkania każde z dzieci otrzymało słodki poczęstunek w postaci cukierków, ciastek, czekoladek i soków, które ufundował GOK - świetlica  oraz mamy i panie z KGW. Aby piknik miał ,,piknikowy’’ urok, nie zabrakło także kiełbasek pieczonych na grillu, które smakowały wyśmienicie i szybko zniknęły. Grillowe specjały zostały ufundowane przez Panów - Sołtysa Z. Czarneckiego i Radnego T. Sochę. W zabawie wzięło udział ok. 40 dzieci.                                     
Wszystkim, którzy pomogli przy organizacji Dnia Dziecka - bardzo dziękuję.
          


                                                                                                                                                               J. Pawluś          Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner