II Piknik Sportowy ,,Mamo, tato baw się z nami" w SP nr 2 w Osobnicy

Dodano: 10.06.2015
A A A
W dniu 31 maja w piękną, słoneczną niedzielę odbył się II Piknik Sportowy ,,Mamo, tato baw się z nami".

W dniu 31 maja w piękną, słoneczną niedzielę odbył się II Piknik Sportowy ,,Mamo, tato baw się z nami".

O godzinie 15.00 przy naszej szkole miały miejsce występy artystyczne uczniów z klas 0 - VI poświęcone kochanym mamusiom i tatusiom pod okiem pani Doroty Bieni i wychowawców.  Były piękne wiersze, piosenki, gra na fletach, najlepsze życzenia  i wręczenie  własnoręcznie zrobionych upominków. Następnie wszyscy przenieśli się na boisko, gdzie rozpoczęła się zaciekła rywalizacja międzyklasowa w różnych konkurencjach. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała komisja pod przewodnictwem pana Janusza Pruchnika. Wśród licznych konkurencji były wyścigi z piłką, skoki, rzuty piłeczką do „żywego kosza”, przekazywanie pałeczki i wiele innych. Oczywiście dyżur pełniła także pani Agnieszka Kotulak, nasza szkolna higienistka, której serdecznie dziękujemy.

Poza tym przygotowano specjalne konkurencje sprawnościowe  mamusiom  i tatusiom. I tutaj nie zabrakło chętnych, a było o co walczyć: huśtawka, gille, sprzęt sportowy, turystyczny  i wiele innych cennych nagród ufundowanych przez głównego sponsora  Gminę Jasło. W  czasie pikniku wszyscy dobrze się bawili i oklaskiwali uczestników, a w szczególności ich determinację w uzyskanie jak najlepszego rezultatu.

W przerwie wystąpił zespół ,,Rompey". Poza tym uczniowie wzięli również udział w ,,Mam talent", w czasie którego zaprezentowali swoje zdolności wokalne i instrumentalne.

Gratulujemy wszystkim, którzy zmagali się w tak licznych konkurencjach  i cieszymy się, że tak dużo rodzin aktywnie spędziło  wolny czas na świeżym powietrzu.

Dziękujemy także tym, którzy przyczynili się do przygotowania tak wspaniałego turnieju, zwłaszcza naszej Radzie Rodziców, Radzie Pedagogicznej, obsłudze  oraz prowadzącym Panu Markowi Ulaszkowi i Patrykowi Wątrobie.  Podziękowania należą się także głównemu sponsorowi naszego pikniku Gminie Jasło  oraz PGNiG, Delikatesom Centrum w Osobnicy oraz Aeroklubowi Podkarpackiemu w Krośnie.


Fotorelacja:SP 2 Osobnica
Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności