Biblioteka z p@sją

Dodano: 22.07.2015
A A A
Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach wraz z filiami bibliotecznymi od sześciu lat uczestniczyła w Programie Rozwoju Bibliotek, otrzymując dofinansowanie do abonamentu internetowego oraz na działalność edukacyjną dzieci, młodzieży i seniorów.

Program współpracy Fundacji Orange dla Bibliotek w ramach Programu Rozwoju Bibliotek wspierał rozwój społeczeństwa informacyjnego, poprzez udostępnianie bibliotekom gminnym nowych technologii komunikacyjnych i promocję ich wykorzystania tak, by biblioteki stały się nowoczesnymi, wielofunkcyjnymi centrami informacyjnymi, kulturalnymi i edukacyjnymi.Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach wraz z filiami bibliotecznymi od sześciu lat uczestniczyła w programie, otrzymując dofinansowanie do abonamentu internetowego oraz na działalność edukacyjną dzieci, młodzieży i seniorów. 


Nasza placówka otrzymała od Fundacji Orange certyfikat Biblioteki z p@sją otwartej i przyjaznej użytkownikom.Dziękujemy za współpracę i wsparcie bibliotek gminy Jasło.

GBP w Jaśle z/s w Szebniach


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner