Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze już za nami

Dodano: 27.07.2015
A A A
W niedzielę, 26.07.2015r., na stadionie sportowym Zespołu Szkół w Trzcinicy odbyły się Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze.
W niedzielę, 26.07.2015r., na stadionie sportowym Zespołu Szkół w Trzcinicy odbyły się Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze. 

Zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych – seniorzy i drużyny młodzieżowe. W kategorii seniorów przystąpiło 6 drużyn męskich (Bierówka, Niepla, Osobnica, Szebnie, Zimna Woda,  Warzyce) i drużyna żeńska z OSP Szebnie. W kategorii młodzieżowej udział wzięła drużyna chłopców z Warzyc.Zawody przeprowadziła komisja sędziowska z Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle pod przewodnictwem brygadiera Wacława Pasterczyka.
Nagrody wręczali Henryk Motkowicz Zastępca Wójta Gminy Jasło, Adam Rozmus Prezes Zarządu Gminnego OSP w Jaśle, Stanisław Święch  Prezes ZOP Związku OSP RP.
W wyniku wyrównanej rywalizacji, stojącej na wysokim poziomie,  klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

  • seniorzy
I miejsce   - OSP WarzyceII miejsce  - OSP Niepla
III miejsce - OSP Osobnica
IV miejsce – OSP Szebnie
V miejsce – OSP Bierówka
VI miejsce – OSP Zimna Woda

  • seniorki
I miejsce – OSP z Szebni  • drużyna młodzieżowa - chłopcy
I miejsce drużyna OSP z WarzycZwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali okazałe puchary i dyplomy a wszyscy uczestnicy pamiątkowe medale.Zwycięskie drużyny będą reprezentować Gminę Jasło 30 sierpnia 2015 r. na Powiatowych Zawodach Sportowo Pożarniczych w Osieku Jasielskim.Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności