Czytam. Lubię to! - Akademia pomysłów

Dodano: 15.11.2019
A A A
Promocja zdrowego stylu życia, popularyzacja racjonalnego wykorzystania czasu wolnego poprzez organizację warsztatów rękodzielniczych, zajęć o zdrowym odżywianiu dla mieszkańców gminy Jasło już rozpoczęte. Podczas spotkań omówiono temat spożywania warzyw i owoców, które  powinny być podstawą naszej codziennej diety. Panie mogły przygotować własne zestawy sałatek owocowych z ananasa, bananów, mandarynek, grejpfruta, kiwi, rodzynek, daktyli, borówek, słonecznika, jabłek i cynamonu. Smakowanie i zapewnienia uczestniczek potwierdzają potrzebę organizacji edukacyjnych spotkań, aby stworzyć możliwość wymiany doświadczeń, a także rozwoju kunsztu rękodzielniczego.

Spotkania są okazją do odkrywania predyspozycji artystycznych drzemiących w każdym z nas oraz doskonałą formą spędzenia wolnego czasu. Zajęcia są tematycznie przystosowane do zainteresowań i możliwości uczestniczek.

Warsztaty w ramach działalności Akademii Pomysłów – Czytam. Lubię to! odbyły się 12,13 i 14 listopada 2019 r. w FGBP w Warzycach, czytelni Gminnej Biblioteki Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach. Kolejne odbędą się w dniach 26 listopad w DL w Wolicy, 27 listopad w DL w Zimnej Wodzie, na które serdecznie zapraszamy. Program jest realizowany przy dofinansowaniu Gminy Jasło w ramach GPPiRPA.

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy pod numerem telefonu 134428366.

GBP w Jaśle z/s w Szebniach

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności