Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Osobnicy MISTRZAMI GMINY I WICEMISTRZAMI POWIATU

Dodano: 01.04.2019
W dniu 21.03.2019 r. odbyły się Gminne Zawody w Mini – Piłce Siatkowej w kategorii chłopców w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej. W zawodach startowało 4 drużyny: SP Jareniówka, SP Trzcinica, SP nr 1 Osobnica i SP nr 2 Osobnica. Po rozegraniu meczy ,,każdy z każdym” drużyna chłopców z SP nr 2 wygrała wszystkie mecze zdobywając MISTRZOSTWO GMINY JASŁO w roku szkolnym 2018/2019. Skład drużyny:  Radosław Brągiel, Krystian Brągiel, Jakub Karamon, Piotr Pietraszek, Dariusz Lazar, Wiktor Dybaś, Michał Marszałek, Miłosz Bara, Mateusz Kamiński, Hubert Rak i Konrad Brągiel.

Natomiast w dniu 26.03.2019 r. odbyły się Powiatowe Zawody w Mini – Piłce Siatkowej w kategorii chłopców w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Nasza drużyna spisała się bardzo dobrze zajmując drugie miejsce,  przegrywając w finale z drużyną z SP nr 4 Jasło i zdobywając WICEMISTRZOSTWO POWIATU JASIELSKIEGO. Drużyna chłopców grała w składzie:  Radosław Brągiel, Krystian Brągiel, Jakub Karamon, Piotr Pietraszek, Dariusz Lazar,  Michał Marszałek, Miłosz Bara, Mateusz Kamiński, Hubert Rak i Konrad Brągiel.

Gratulujemy naszym zawodnikom i ich trenerowi p. Januszowi Pruchnikowi oraz życzymy dalszych sportowych sukcesów.

SP nr 2 w Osobnicy