Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Osobnicy MISTRZAMI GMINY JASŁO

Dodano: 02.03.2018
A A A
W dniu 28.02.2018 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Trzcinicy odbyły się GMINNE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ w kategorii chłopców. W zawodach brało udział 3 drużyny: SP Trzcinica, SP nr 1 Osobnica oraz SP nr 2 Osobnica. Po rozegraniu meczy ,,każdy z każdym” drużyna z SP nr 2 w Osobnicy zdobyła Mistrzostwo Gminy wygrywając oba mecze po 2:0. Skład drużyny: Kamil Jędryczka, Świątkowski Kacper, Pietraszek Piotr, Karamon Jakub, Kosiek Krzysztof, Brągiel Krystian, Brągiel Radosław, Lazar Dariusz, Bartuś Karol, Szostak Dawid i Szudy Hubert. Chłopcy z naszej szkoły zdobywając MISTRZOSTWO GMINY będą reprezentować Gminę Jasło na zawodach powiatowych, które odbędą się pod koniec marca.

Gratulujemy naszym zawodnikom i ich opiekunowi panu Januszowi Pruchnikowi i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

SP nr 2 w Osobnicy
 

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności