Dwa pierwsze miejsca i jedno czwarte dla drużyn z Gminy Jasło na zawodach strażckich

Dodano: 01.09.2015
W Osieku Jasielskim odbyły się IX Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Drużyny z Gminy Jasło wróciły z medalami.
W niedzielę, 30 sierpnia,  w Osieku Jasielskim odbyły się IX Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze Jednostek  Ochotniczych Straży Pożarnych i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Gminę Jasło reprezentowali zwycięzcy zawodów gminnych: OSP Warzyce (mężczyźni), OSP Szebnie (kobiety) i OSP Warzyce (drużyna młodzieżowa - chłopcy).

Drużyna z Warzyc zajęła I miejsce, drużyna z Szebni I miejsce a drużyna MDP z Warzyc zajęła 4 miejsce.

Gratulujemy!

fot. Leszek Śliwa