Dzień Kobiet w Zimnej Wodzie

Dodano: 12.03.2019
A A A
7 marca 2019 r. w przeddzień Międzynarodowego Dnia Kobiet w Domu Ludowy w Zimnej Wodzie odbył się pokaz kosmetyczny firmy Oriflame. Zaproszono na tę okazję przedstawicielki tej firmy, które opowiadały o produktach tej marki oraz udzielały porad zainteresowanym paniom.

Na pokazie panie testowały kosmetyki do pielęgnacji i makijażu twarzy, wybierały dla siebie najbardziej pasujący zapach perfum. Poznały także podstawowe etapy pielęgnacji cery oraz mogły skorzystać z zabiegu pielęgnacyjnego dłoni, a także skorzystać z badania specjalistycznym urządzeniem, które bada stan naszej skóry twarzy.

Serdeczne podziękowania dla Pań prowadzących, które stworzyły cudowną i miłą atmosferę przy profesjonalnych pokazach.
 
Marta Filip

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności