Finał XV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Moje spotkania z przyrodą”

Dodano: 06.05.2019
A A A
Dnia 25 kwietnia 2019 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle odbyła się uroczysta gala podsumowująca XV Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Moje spotkania z przyrodą”.

W konkursie wzięło udział 122 uczniów z klas IV-VII z 25 szkół z naszego województwa. Prace plastyczne wykonane podczas pierwszej części konkursu, która odbyła się 28 marca 2019 roku oceniało jury w składzie: p. Małgorzata i Bogdan Samborscy, p. Jan Kukułka – przedstawiciele Stowarzyszenia Jasielskich Plastyków „Plaja” oraz dyrektor Muzeum Regionalnego w Jaśle, p. Mariusz Świątek. Patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta Jasła p. Ryszard Pabian. Jury przyznało 4 nagrody specjalne, 21 nagród i tytuł laureata, 32 wyróżnienia oraz specjalną nagrodę jury.

Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica klasy V Szkoły Podstawowej w Szebniach – Marlena Warchoł, a wyróżnienie zdobyła uczennica klasy VII Szkoły Podstawowej w Warzycach – Magdalena Kosiba.                                

Wioletta Zygmunt

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności