Gimnazjalistka z Szebni - Paulina Rozmus - nagrodzona w VII Edycji Konkursu „Kreator Mody”

Dodano: 27.03.2018
A A A
 
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie odbyła się VII edycja otwartego konkursu dla gimnazjalistów KREATOR MODY, którego hasło brzmiało: „Kwiatowa hipnoza”. 

W konkursie brali udział gimnazjaliści z województwa podkarpackiego. Jego celem było umożliwienie utalentowanej młodzieży rozwijania swoich zainteresowań i zdolności w kierunku stylizacji oraz kreowania mody.
 
Komisja konkursowa nagrodziła pracę uczennicy klasy II gimnazjum Szkoły Podstawowej w Szebniach Pauliny Rozmus II miejscem w kategorii: projekt ubioru. Opiekunem uczennicy jest nauczycielka zajęć artystycznych Pani Wioletta Zygmunt.  Gratulujemy !


Szkoła Podstawowa w Szebniach

ZDJĘCIA

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner