I zawody o Puchar Niedźwiadka - Tylicz Master Ski 17.03.2019r.

Dodano: 21.03.2019
A A A
W dniu 17 marca br. na stoku narciarskim stacji MASTER Ski w Tyliczu odbyły się I zawody o Puchar Niedźwiadka zorganizowane przez Fundację im. Stanisława Barabasza.

W wyjeździe na imprezę sportową wzięło udział ok. 70 osób: 39 zawodników oraz rodzice, przyjaciele i sympatycy. Był to wielki dzień dla narciarzy ze Szkółki Narciarskiej BEAR, gdyż po raz pierwszy mieli możliwość zmierzyć się między sobą w konkurencji slalomu giganta.
Zawody odbyły się w pięciu kategoriach wiekowych:
  1.  0 – 6 lat
  2.  7 – 8 lat
  3. 9 – 10 lat
  4. 11 – 12 lat
  5. 13 – 15 lat
Szanse na tak wspaniałe zakończenie sezonu dało nam Miasto Jasło, które zasponsorowało transport, wyżywienie oraz nagrody dla zawodników oraz Gmina Jasło, która umożliwiła zakup statuetek oraz medali. Ogromnie dziękujemy!
 
Przepiękny i ciepły dzień, wiosenne słońce, wspaniałe warunki na stoku i przede wszystkim szczęśliwi zawodnicy byli nagrodą dla Fundacji.
 
Wyniki I zawodów o Puchar Niedźwiadka - Tylicz Master Ski 17.03.2019r.

Kategoria 0-6 lat, rocznik 2013 i młodsi/sze

1. Żarnowska Lena – 1:15:37
2. Okońska Martyna – 1:22:00
3. Wolnik Urszula – 1:39:03
4. Marcisz Emilia – 2:08:95
5. Hernandes-Marciano Magnolia – 2:48:61
6. Łukasiewicz Zofia – 2:49:01
1. Kwilosz Leon – 1:13:04

Kategoria 7-8 lat, rocznik 2012 – 2011

1. Ciborowska Tatiana – 0:52:09
2. Wronkowicz Maja – 1:04:69
3. Hendzel Maja – 1:09:00
4. Szpak Amelia – 1:15:55
5. Fijałka Zuzanna – 3:42:01
1. Wolnik Juliusz – 0:50:07
2. Olszański Adam – 1:09:37
3. Żarnowski Filip – 1:32:35
4. Bania Mikołaj – 1:47:40
5. Ziaja Filip – 2:03:86

Kategoria 9-10 lat, rocznik 2010 – 2009

1. Przebięda Julia – 0:42:59
2. Przebięda Wikotria – 0:46:71
3. Ziaja Małgorzata – 0:52:75
4. Fundakowska Maja – 1:04:46
1. Wronkowicz Piotr – 0:41:48
2. Frużyński Nikodem – 0:48:29

Kategoria 11-12 lat, rocznik 2008 – 2007

1. Pisz Emilia – 0:39:49
2. Styranka Julia – 0:41:25
3. Myśliwiec Marianna – 0:46:60
4. Utylska Daria – 0:53:24
5. Maziarz Oliwia – 1:06:20

Kategoria 13-15 lat, rocznik 2006 – 2004

1. Gorczyca Julia – 0:42:32
2. Wietecha Aleksandra – 0:43:46
3. Czajka Lilianna – 0:43:63
4. Szerląg Weronika – 0:53:00
5. Kołodziej Anna – 0:56:73
6. Reczek Julia – 1:00:30
1. Styranka Mateusz – 0:40:99
2. Zięba Mikołaj – 0:41:12
3. Storey Mateusz – 0:45:20
4. Fijałka Jakub – 0:46:86
5. Tomaszewski Aleks – 0:47:26
 
Najlepszy czas zawodów wśród dziewczyn – Pisz Emilia – 0:39:49
Najlepszy czas zawodów wśród chłopców – Styranka Mateusz – 0:40:99
 
Najmłodsza zawodniczka Magnolia – 4 latka J
 
B. Dacyl

ZDJĘCIA

https://citik.jaslo.pl
https://citik.jaslo.pl
https://citik.jaslo.pl
https://citik.jaslo.pl
https://citik.jaslo.pl
https://citik.jaslo.pl
https://citik.jaslo.pl
https://citik.jaslo.pl


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner