II miejsce Gminnej Biblioteki Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach w ogólnopolskim konkursie

Dodano: 31.05.2019
A A A
Podczas Powiatowego Dnia Bibliotekarza, który odbył się  29 maja 2019 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle wręczono dyplomy laureatom konkursu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich na najciekawsze wydarzenia organizowane w ramach TYGODNIA BIBLIOTEK 2018.
W ogólnopolskim konkursie II miejsce zajęła Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach, a III miejsce Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle.

Dyplomy wręczyła p. Małgorzata Sierżęga – Przewodnicząca Zarządu Okręgu SBP w Rzeszowie.

 W uroczystym spotkaniu wzięli także udział przedstawiciele władz samorządowych: Stanisław Pankiewicz – Wicestarosta Jasielski, Elwira Musiałowicz-Czech – Zastępca Burmistrza Miasta Jasła oraz Wojciech Piękoś – Wójt Gminy Jasło. Goście podkreślili jak ważną rolę pełnią biblioteki w społecznościach lokalnych, gratulowali sukcesów i złożyli życzenia bibliotekarzom z okazji ich święta.

„II miejsce w tak ważnym dla nas, branżowym konkursie, to niewątpliwie duże wyróżnienie i ogromny sukces. To ogromna radość, jeszcze większa motywacja do działań i wiara w to, że biblioteki to miejsca szczególne”- podkreślają bibliotekarze.

A. Jeleń/ GBP w Jaśle z/s w Szebniach
Fot. T. Rutana/ Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności