Jaś i Małgosia w Bibliotece

Dodano: 08.07.2019
A A A
Na zakończenie cyklu warsztatów pt. „Latem czeka Biblioteka” zaprosiliśmy dzieci, rodziców i opiekunów na sztukę teatralną pt. „Jaś i Małgosia” w wykonaniu Teatru Scena PRL. Sztuka opowiada historię o rodzeństwie, bracie i siostrze, którzy postanowili wybrać się na wycieczkę po lesie, zgubili się i postanowili odpocząć w leśnej chatce, całej z piernika. W przedstawieniu nie zabrakło muzyki oraz dobrego humoru i zwrotów akcji, które z minuty na minutę zaskakiwały widzów.

Spektakl odbył się 28 czerwca w ramach „Nocy Bibliotek 2019”, a organizatorem była Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji wakacyjnych warsztatów, w szczególności Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Szebniach za przygotowanie pysznych posiłków dla dzieci.

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności