Konkurs Wielkanocny

Dodano: 13.03.2018
Muzeum Regionalne w Jaśle ogłasza Konkurs Wielkanocny na najpiękniejszą palmę, pisankę oraz babę lub mazurka wielkanocnego
Muzeum Regionalne w Jaśle ogłasza Konkurs Wielkanocny na najpiękniejszą palmę, pisankę oraz babę lub mazurka wielkanocnego, do którego zaprasza wszystkich mieszkańców  regionu jasielskiego -  zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych.

Aby wziąć udział w Konkursie, należy dokonać zgłoszenia poprzez wypełnienie i dostarczenie do Muzeum Karty zgłoszeniowej. Dozwolone jest zgłoszenie się w kilku kategoriach jednocześnie, ale jedna osoba może zgłosić maksymalnie jeden produkt w każdej. Konkurs odbywa się w 3 kategoriach: Palma, Pisanka wielkanocna tradycyjna lub nowoczesna oraz Baba lub Mazurek wielkanocny. Prace konkursowe należy składać w Muzeum Regionalnym w Jaśle, ul. Kadyiego 11, palmy i pisanki do 19 marca do godz. 15:00, a  baby i mazurki 20 marca do 12:00. Rozstrzygnięcia konkursu i wręczenia nagród w każdej kategorii odbędzie się 20 marca 2018 r. o godzinie 16:00 w Muzeum Regionalnym w Jaśle. Atrakcją podczas ogłoszenia wyników będzie otwarta dla wszystkich degustacja przedstawionych w konkursie wypieków. Konkursowe palmy i pisanki będą zaś eksponowane do 30 kwietnia 2018 r. w Muzeum Regionalnym w Jaśle na wystawie czasowej.