Konkurs muzyczny „Śpiewać każdy może”

Dodano: 12.10.2018
Pod takim tytułem Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle co roku organizuje w świetlicy w Warzycach konkurs muzyczny  dla młodych utalentowanych wokalistów.   W konkursie tym bierze udział młodzież  z wszystkich świetlic naszej gminy. W tym roku konkurs odbył się 06   października i jak zawsze cieszył się  dużym powodzeniem wśród uczestników. Zorganizowanie takiej imprezy muzycznej dla dzieci i młodzieży , to radość , wyzwanie nie tylko dla organizatora ale także dla wszystkich wokalistów biorących udział w konkursie.

Naszych wokalistów oceniało „JURY” w składzie  :
- Barbara Czubik   - chórzystka  z  chóru „LAURENTI”
- Teresa Tęcza     -    chórzystka  z chóru „LAURENTI”
- Aleksandra Błasik -  sołtys wsi Warzyce
- Mateusz Gałuszka – nauczyciel muzyki w Szkole Muzycznej  w Jaśle, dyrygent i założyciel chóru „LAURENTI”

Jury przyznało uczestnikom  następujące miejsca:
I miejsce – Karolina Polak  -  Warzyce
II miejsce  - Sara Stec    -   Szebnie
III miejsce – Igor  Gacek – Warzyce
oraz wyróżnienie  otrzymała – Kamila Zawada – Szebnie

Uczestnicy konkursu zostali wyróżnieni nagrodami rzeczowymi i dyplomami. Fundatorem upominków był GOK – w Jaśle.

GOKw Jaśle z/s w Brzyściu