Kraina Złotej Rybki

Dodano: 08.07.2019
A A A
Historię o rybaku i złotej rybce, która spełnia marzenia zna chyba każdy. 27 czerwca uczestnicy cyklu warsztatów „Latem czeka Biblioteka” mieli okazję zwiedzić Muzeum Złotej Rybki w Krzemiennej nad Sanem, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji.

Wspólnie z dziećmi przeszliśmy się po dnie jeziora, poznaliśmy i zobaczyliśmy ryby, które goszczą w naszych wodach. Przechodząc przez korytarz głębin i ścianę glonów znaleźliśmy się w pomieszczeniu, gdzie każdy z uczestników, na specjalnej kuli napisał swoje marzenie, a dzięki tajemniczym konstrukcjom mógł sprawdzić kiedy się ono spełni. Następnie przeszliśmy do „procy marzeń”, dzięki której nasze marzenia na kulach powędrowały do stawu, gdzie mieszka Złota Rybka.

Piękną okolicę, lasy oraz stawy mogliśmy podziwiać dzięki przejażdżce ekspresową kolejką, która zawiozła nas do tajemniczego labiryntu i nad basen, gdzie dzieci mogły popływać łódeczkami i schłodzić się w wodzie. Wróciliśmy do Biblioteki zmęczeni, ale szczęśliwi.
Organizatorem wyjazdu była Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach.

GBP w Jaśle z/s w Szebniach

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności