Nagrody wyróżnienia dla wokalistów w Mikołajkowym Festiwalu Piosenki

Dodano: 15.12.2018
A A A


Tradycyjnie jak co roku w miesiącu grudniu w Gminnym Ośrodku Kultury w Chorkówce organizowany jest Mikołajkowy Festiwal Piosenki „Droga do gwiazd”. Festiwal, który odbył się 6. grudnia 2018 roku miał na celu promocję dziecięcej i młodzieżowej twórczości artystycznej, stworzenie możliwości debiutu uzdolnionym młodym wykonawcom, a także popularyzację śpiewania piosenek. Na scenie wystąpiło 52 wykonawców w trzech kategoriach wiekowych, uczniowie ze szkół podstawowych z Bóbrki, Chorkówki, Długiego, Dobieszyna, Draganowej, Faliszówki, Iwonicza, Kobylan, Kopytowej, Leśniówki, Szczepańcowej, Szebni, Świerzowej P., Warzyc, Zręcina oraz dzieci i młodzież z Gminnych Ośrodków Kultury z Korczyny, Chorkówki, Domu Kultury z Jasła oraz Studia Tańca i Muzyki „AT DANCE” w Krośnie.
Prezentacje oceniało jury w składzie: Ewa Kłos – nauczyciel muzyki, wokalistka , Izabela Drobek – instruktor z GOK-u z Miejsca Piastowego, wokalistka oraz Wojciech Tomkiewicz – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Korczynie, które przyznało nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Dużym sukcesem zakończył się występ wokalny Karoliny Polak, uczennicy SP w Warzycach, która w kategorii klas IV-VI zajęła II miejsce, natomiast Kamila Zawada uczennica SP w Szebniach III miejsce. Wyróżnienie na festiwalu wyśpiewali: Sara Stec uczennica SP w Szebniach i Igor Gacek uczeń SP w Warzycach.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wokalnych.


Wioletta Zygmunt

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności