Okoliczne winnice otwierają swoje podwoje dla turystów

Dodano: 22.08.2017
A A A
 
Na zakończenie XII Międzynarodowych Dni Wina winiarze z okolic Jasła postanowili zorganizować Dni Otwarte. Przez trzy kolejne dni miłośnicy polskiego winiarstwa będą mieli okazję zwiedzać winnice i degustować powstające w nich wino i podpytywać winiarzy o tajniki uprawy winorośli i przetwarzania winogron. Zorganizowane grupy będą wyjeżdżać wraz z przewodnikiem z Jasła specjalnym enobusem na 3 trasy wycieczek, inną każdego dnia. W winnicach na gości będzie czekać nie tylko wino, ale również jego twórcy, którzy z wielką przyjemnością opowiedzą o swojej pasji i życiu wśród winnych krzewów.

Na gości czekać będą:
  • 28 sierpnia: winnica Jana, Dwie Granice, Źródło, Vanellus
  • 29 sierpnia: winnica Wiarus, Sztukówka, Vetus
  • 30 sierpnia: winnica Kolacz, Podkarpacka Manufaktura Win, winnica Vetus
Wyjazdy autobusu o godz. 10.00 z parkingu Szkoły Podstawowej nr 2, wjazd na parking od ul. Bednarskiej. Przewidywany powrót około godz. 15.00.

Organizatorami Dni Otwartych Winnic jest Jasielskie Stowarzyszenie Winiarzy
Partnerami są: Miasto Jasło i Województwo Podkarpackie
 
Patronat medialny nad imprezą sprawują: Magazyn Wino, Czas Wina, Przegląd Gastronomiczny, Food Service, Vinisfera, Nasze Winnice, Polski Portal Enoturystyczny, Stowarzyszenie Kobiety i Wino, stowarzyszenie Pro Carpathia.

https://www.facebook.com/podkarpackie.przestrzen.otwarta/
 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner