Powitanie wakacji w Niepli

Dodano: 21.07.2017
A A A
W dniu 08.07.2017 r. na terenie placu strażackiego w Niepli odbyła się zabawa ogrodowa dla dzieci i młodzieży pod hasłem ,,Powitanie wakacji’’.

Oprócz zabaw przy muzyce zorganizowano wiele konkursów z nagrodami. Organizatorami byli:   sołtys wsi,  instruktor świetlicy oraz OSP Niepla. Zapewnili oni uczestnikom  wiele atrakcji m.in.: przejazd samochodem strażackim, udział w pozorowanej akcji pożarniczej  oraz założenie stroju strażackiego, a także zadbali o poczęstunek w postaci: napoi, lodów, słodyczy, zapiekanek oraz tradycyjnych  kiełbasek z ogniska.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizacje, a szczególnie sponsorom: Karolowi Wesołowskiemu, Market  Centrum  Szebnie, Sołtysowi wsi Niepla Andrzejowi Grzebień, Radnej Gminy Jasło, radzie sołeckiej, OSP Niepli, Ani Biegiesz, kucharzowi  Mariuszowi Wietecha.

G. Kiszka

ZDJĘCIA

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner