Przekazanie samochodu pożarniczego dla Ukrainy

Dodano: 23.09.2019
A A A
W dniu 23 września  2019 r. w Urzędzie Gminy Jasło w ramach międzynarodowej współpracy, a także dla polepszenia technicznego zabezpieczenia w 12. Państwowej Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej w mieście Sambor na Ukrainie, podpisano umowę darowizny i przekazano  samochód pożarniczy marki KAMAZ 5320. Samochód ten dotychczas  był na wyposażeniu  OSP Szebnie. Do jednostki tej w zamian za wysłużonego  KAMAZA, zakupiono używany samochód pożarniczy typu ciężkiego Jelcz 014, który przeszedł kapitalny remont  karoserii.  

Stronę Gminy Jasło reprezentował  Wójt Gminy Jasło – Wojciech Piękoś, natomiast stronę Ukraińską komendant 12. Państwowej Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w mieście Sambor - Oleg Himjakа.

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności