Relacja z XIII Grand Prix 2019 Gminy Jasło w tenisie stołowym

Dodano: 25.03.2019
W sobotę 23 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej w Szebniach odbył się turniej finałowy XIII Grand Prix 2019 Gminy Jasło w tenisie stołowym. W imprezie, która na dobre wpisała się w kalendarz gminnych imprez sportowych, wzięło udział 79 zawodników. W zawodach rywalizowały ze sobą dzieci, młodzież oraz dorośli. Nie zabrakło także rozgrywek pomiędzy poszczególnymi szkołami.

Turnieje odbywały się przez trzy kolejne soboty marca. I zawody rozegrane zostały w Szkole Podstawowej w Trzcinicy, kolejne w Szkole Podstawowej nr 1 w Osobnicy, a III turniej (finałowy) w Szkole Podstawowej w Szebniach.

Zawody w tenisie stołowym odbyły się w 8 kategoriach, w podziale na chłopców i dziewczyny. Na zdobywców pierwszych czterech miejsc w każdej kategorii czekały nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Dodatkowo, za pierwsze miejsca, zarówno w kategoriach indywidualnych, jak i drużynowych, zwycięzcy otrzymali puchary. Dyplomy, nagrody i trofea wręczył Wójt Gminy Jasło Wojciech Piękoś.

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w turnieju i sportową rywalizację.
pobierz wyniki

Najlepsi w klasyfikacji końcowej, którzy zajęli miejsca na podium w poszczególnych kategoriach:

•    szkoły podstawowe (kl. I – VI) – dziewczęta

1.    Mirosław Kozik
2.    Konrad Wickowski
3.    Piotr Zając

I miejsca w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych i gimnazjum:

•    szkoły podstawowe (kl. I – VI) – dziewczęta
I miejsce – Szkoła Podstawowa w Szebniach w składzie: Natalia Pankiewicz, Dagmara Świszcz, Nikola Lubaś

•    szkoły podstawowe (kl. I – VI)  - chłopcy
I miejsce – Szkoła Podstawowa w Opaciu w składzie: Wiktor Kosiek, Krystian Tutro, Mateusz Ślawski

•    szkoły podstawowe i gimnazjum (kl. VII, VIII i gim.) – dziewczęta