Setne urodziny obchodziła pani Karolina Krupa z Jareniówki

Dodano: 13.03.2018
A A A
 
12 marca 2018 r. obchodziła setne urodziny Karolina Krupa z Jareniówki.

Z okazji tak pięknej rocznicy Jubilatkę odwiedzili -  ks. proboszcz Tadeusz Gąsiorowski, Stanisław Pankiewicz wójt gminy Jasło, Janusz Pruchnik radny Rady Gminy Jasło, Aleksander Borkowski zastępca dyrektora ds. świadczeń Oddziału ZUS w Jaśle i Anna Turek zastępca naczelnika Wydziału Świadczeń Emerytalno-Rentowych w Oddziale ZUS w Jaśle, Anna Witalis kierownik USC, Eugeniusz Kołodziej sołtys wsi Jareniówka. 

Wszyscy życzyli Jubilatce  kolejnych lat życia w zdrowiu, spokoju i radości. Nie zabrakło także kwiatów i prezentów.

ZDJĘCIA

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner