Sprzątanie w Łaskach i Sobniowie

Dodano: 15.04.2019
A A A
Serdecznie dziękuję Państwu za udział i zaangażowanie w sprzątaniu naszej małej ojczyzny – Łask i Sobniowa. Takie akcje mają na celu przypominać jak ważna jest troska o środowisko naturalne, w którym żyjemy, a także zachęcać ludzi do wypracowania drobnych zmian w swoim życiu codziennym, mających niebagatelny wpływ nie tylko na estetykę naszego otoczenia, ale także na jakość naszego życia. Wspólnymi siłami udało się zebrać, aż 55 worków różnego rodzaju odpadów, które zalegały w rowach i miejscach publicznych.

Dostrzegając jak wiele dobrego możemy zrobić wspólnym siłami pragnę już teraz zachęcić Państwa do kolejnej akcji sprzątania lasów, która odbędzie się w najbliższych miesiącach.
Jeszcze raz za wszelką pomoc w porządkowaniu stworzonej przez Boga Ziemi, serdeczne Bóg Zapłać.


Radny Sołectwa Łaski – Sobniów
Konrad Marek

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności