Styczniowe zajęcia świetlicowe w Niepli

Dodano: 01.02.2019
A A A
Miesiąc styczeń w wiejskiej świetlicy w Niepli przebiegł pod hasłem „Gdzie jest przeszłość tam i przyszłość będzie”. Zajęcia świetlicowe miały na celu przybliżyć uczestnikom rolę tradycji i przeszłości w ich życiu, uświadomić że to, co stworzyli i przekazują nasi dziadkowie jest kanwą, na której rysuje się przyszłość. W związku z tym zorganizowano zajęcia plastyczno- techniczne, podczas których młodzi ludzie wykonywali upominki dla swoich babć i dziadków przy wykorzystaniu różnych  technik rękodzielniczych. Nie obyło się również bez pogawędki na tematy: „Jak wglądało życie naszych dziadków, kiedy byli tacy jak my? Czym się różniło? Jak spędzali swój czas wolny?

 Przy współpracy z sołtysem oraz rodzicami, została zorganizowana zabawa noworoczna dla dzieci połączona  ze spotkaniem z Mikołajem. Przedstawione były jasełka przez rodziców pod przewodnictwem pani Bober i pani Bożek. Nie zabrakło tańców, konkursów oraz słodkich upominków. Gościł również u nas Wójt Gminy Jasło Wojciech Piękoś.

W miesiącu styczniu nie zapomniano również o zajęciach ruchowych i grach zespołowych.
Na zakończenie miesiąca stycznia zorganizowano wieczór kolęd wspólnie z paniami  z KGW, radną i sołtysem wsi Niepla.

Styczniowe zajęcia świetlicowe były to zajęcia przeznaczone dla wszystkich poszukujących ciekawych form spędzania wolnego czasu, chcących doskonalić swoje umiejętności z różnych dziedzin, rozwijać zainteresowania oraz miło spędzać czas wolny.


G. Kiszka

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności