Sukces tenisistów z SP nr 2 w Osobnicy w Gminnych Zawodach

Dodano: 02.03.2018
A A A
W dniu 21.02.2018 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Osobnicy odbyły się GMINNE ZAWODY TENISA STOŁOWEGO. Startowało 4 szkoły podstawowe z Gminy Jasło: SP Opacie, SP Warzyce, SP nr 1 Osobnica, SP nr 2 Osobnica. W wyniku losowania  SP nr 2 Osobnica trafiła na szkołę z SP nr 1 Osobnica wygrywając 3:0. Następnie SP nr 2 Osobnica grała z SP Warzyce wygrywając również 3:0. Ostatecznie nasi uczniowie w składzie: Kamil Jędryczka oraz Kacper Świątkowski zajęli I miejsce na zawodach gminnych i będą reprezentować Gminę Jasło na zawodach powiatowych, które odbędą się w marcu.

Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy im kolejnych sukcesów.
 
Janusz Pruchnik

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner