Symbol mojego pochodzenia

Dodano: 19.11.2018
A A A
 
Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to dobry czas na przypomnienie wszystkim, a w szczególności młodemu pokoleniu jak ważna dla nas jest niepodległość i jak ciężko było ją zdobyć. Ważnym jest także zwrócenie uwagi dziecka na symbole narodowe,  na ich charakterystyczne cechy. Dlatego też  na świetlicy w Niepli zorganizowano warsztaty plastyczne pod hasłem „Symbol mojego pochodzenia”, podczas których uczestnicy mieli wykonać z dowolnych materiałów wybrany symbol narodowy.

W związku z czym według własnej inwencji twórczej oraz z wykorzystaniem różnych ciekawych technik  dzieci stworzyły  prace plastyczne związane z tematyka niepodległościową.

G. Kiszka

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności