Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Osobnicy na Inauguracji Roku Akademickiego JS UTW w Podkarpackiej Szkole Wyższej w Jaśle

Dodano: 27.10.2017
A A A
 
   W czwartek 5 października 2017 r. w auli Podkarpackiej Szkoły Wyższej im. bł. ks. Władysława Findysza odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego  2017/18 Jasielskiego Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
 
  Po części oficjalnej z udziałem wielu znakomitych gości uczniowie naszej szkoły zaprezentowali część artystyczną pt. „Młodzież Seniorom” przygotowaną przez p. Grzegorza Łąckiego. Z piosenkami i wierszami przed szacowną publicznością wystąpili: Nikola Bigos, Aleksandra Brągiel, Nikola Kras, Marta Ulaszek i Wojciech Knapik. Ich występ został nagrodzony gromkimi brawami, a zgromadzeni nie szczędzili pochwał dla naszej utalentowanej młodzieży.

   Więcej o działalności Uniwersytetu można dowiedzieć się na stronie internetowej:  https://utw.jaslo.biz/

Marek Godlewski

 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności