Warsztaty plastyczne "Jest taki jeden dzień w roku"

Dodano: 20.05.2019
A A A
W dniu 15 maja  2019 r.  w Szkole Podstawowej w Trzcinicy  odbyły się warsztaty plastyczne pod hasłem „Jest taki jeden dzień w roku” dla dzieci przedszkolnych. Zadaniem tych warsztatów było  zainteresowanie uczestników techniką i sposobem wykonania laurki dla  Mamy. Inspiracją do wykonania własnoręcznie upominku jest  zbliżające się święto „Dzień Matki.” Jest to jeden dzień w roku, w którym wszystkie Mamy obchodzą swoje święto. W tym dniu dzieci składają swoim Mamom życzenia i kwiaty. Wykorzystując: kartki z bloku technicznego, życzenia (wcześniej wydrukowane), klej i czerwone wstążeczki przedszkolaki tworzyły wspaniałe, niepowtarzalne, własnoręczne prace - laurki z życzeniami. Wykonane z miłością, ujmującą prostotą upominki (laurki) to dla małych artystów wielka radość, że będą wyrazem podziękowania dla Mamy za wszystko z całego serca, które zostaną wręczone w dniu Ich święta. Organizatorem warsztatów była Świetlica w Trzcinicy Gminnego Ośrodka Kultury w Jaśle.

I. Gorczyca

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności