X Grand Prix 2016 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym już za nami

Dodano: 10.03.2016
A A A
 
W sobotę 5 marca 2016 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Szebniach odbył się finałowy turniej X Grand Prix 2016 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Jasło.

Wcześniejsze turnieje odbyły się w Warzycach (20.02.2016 r.) i Osobnicy (27.02.2016 r.).

Po rozegraniu turnieju w Szebniach odbyło się uroczyste podsumowanie X Grand Prix 2016 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym. Sponsorami nagród byli: Gmina Jasło i PGNiG OBRÓT DETALICZNY.

Puchary za miejsca od 1 - 3, dyplomy oraz nagrody rzeczowe za miejsca od 1 – 8 w klasyfikacji końcowej wręczali: Henryk Motkowicz – Zastępca Wójta Gminy Jasło – Krzysztof Brągiel – w imieniu sponsora nagród - PGNiG OBRÓT DETALICZNY, Marcin  Śliwa – Zastępca Dyrektora Zespołu Szkół w Szebniach.

W 8 kategoriach wiekowych łącznie w końcowej punktacji sklasyfikowano 108 zawodników.
 
pobierz wyniki

 
Najlepsi w klasyfikacji końcowej, którzy zajęli miejsca na podium w poszczególnych kategoriach:  
  • szkoły podstawowe – dziewczęta
1.    Justyna Szczepkowicz - Wielopole Skrzyńskie
2.    Marta Zabawa - Opacie
3.    Natalia Panek - Wielopole Skrzyńskie
  • szkoły podstawowe – chłopcy
1.    Patryk Ryznar – Osobnica nr 1
2.    Robert Niemiec – Osobnica nr 1
3.    Rafał Szurek - Osobnica nr 1
  • szkoły gimnazjalne – dziewczęta
1.    Zuzanna Kuchta – Osobnica
2.    Weronika Dereś – Szebnie
3.    Kamila Zajchowska  - Szebnie
  • szkoły gimnazjalne – chłopcy
1.    Szymon Lechwar – Sowina
2.    Adrian Wilisowski – Sowina
3.    Krystian Marecki - Osobnica
  • szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta
1.    Gabriela Jasiczek – I LO Jasło
2.    Aleksandra Zajdel – II LO Krosno
3.    Sara Dereś – ZS Nr 3 Jasło
  • szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy
1.    Jakub Kołodziej – I LO Krosno
2.    Janusz Stasiowski – ZS Nr 3 Jasło
3.    Dawid Zawiślak - ZS Ropczyce
  • seniorki
1.    Magdalena Jarecka – Jasło
2.    Agnieszka Żygłowicz – Kołaczyce
3.    Anna Szufnara - Gorlice
  • seniorzy

1.    Paweł Zając  -  Warzyce
2.    Mirosław Kozik -   Jasło
3.    Jerzy Dębiec – Nowy Żmigród
 
Dodatkowo prowadzona była klasyfikacja zespołowa szkół, gdzie brane były pod uwagę końcowe wyniki trzech najlepszych zawodników z jednej szkoły. W poszczególnych kategoriach I miejsca nagrodzone dyplomem i pucharem dla szkoły wywalczyli:   
 
  • szkoły podstawowe – dziewczęta
I miejsce – SP w Zespole Szkół w Warzycach
  • szkoły podstawowe - chłopcy
I miejsce - SP nr 1 w Zespole Szkół w Osobnicy
  • szkoły gimnazjalne - dziewczęta
I miejsce - Gimnazjum w Zespole Szkół w Szebniach
  • szkoły gimnazjalne - chłopcy
I miejsce - Gimnazjum w Zespole Szkół w Osobnicy

ZDJĘCIA



Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności