XII Grand Prix 2018 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym już za nami

Dodano: 05.03.2018
A A A
W sobotę, 3 marca 2018 r., w Szkole Podstawowej w Szebniach  odbył się ostatni turniej z cyklu Grand Prix 2018 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym.  W tym roku odbyła się jego XII edycja a  młodzież oraz seniorzy wzięli w nim licznie udział.

W trzech turniejach, które miały miejsce w  Osobnicy, Warzycach i Szebniach   wzięło w sumie udział  ponad osiemdziesięciu  zawodników w 8 kategoriach.

Po rozegraniu turnieju w Szebniach odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie dyplomów, pucharów oraz nagród rzeczowych.

Wręczenia dokonali: Janusz Pawlik Skarbnik Gminy Jasło i Paweł Rozmus Dyrektor Szkoły Podstawowej w Szebniach.

Wyniki końcowe – pobierz
 
Najlepsi w klasyfikacji końcowej, którzy zajęli miejsca na podium
w poszczególnych  kategoriach:
  • szkoły podstawowe – dziewczęta
1.    Izabela Froń - Wielopole Skrzyńskie
2.    Anna Trałka – Wielopole Skrzyńskie
3.    Izabela Biedroń - Warzyce
 
  • szkoły podstawowe – chłopcy
1.    Paweł Drozd – Wielopole Skrzyńskie
2.    Kamil Trałka - Wielopole Skrzyńskie
3.    Dawid Kosiek – Opacie
 
  • szkoły gimnazjalne – dziewczęta
1.    Alicja Wąsik - Warzyce
2.    Paulina Krupa - Osobnica
3.    Agata Krychta - Szebnie
  • szkoły gimnazjalne – chłopcy
1.    Rafał Szurek - Osobnica
2.    Patryk Ryznar - Osobnica
3.    Jan Mlicki - Osobnica
 
  • szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta
1.    Klaudia Froń – Wielopole Skrzyńskie
2.    Kamila Zajchowska - Chrząstówka
3.    Kinga Jaszczyszyn – Góra Ropczycka
 
  • szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy
1.    Adrian Wilisowski - Sowina
2.    Mateusz Błasik - Warzyce
3.    Jakub Twaróg - Szebnie
  •  seniorki
1.    Kamila Juszczyk - Trzcinica
2.    Agnieszka Żygłowicz - Kołaczyce
3.    Ewa Lechwar – Nawsie Kołaczyckie
  • seniorzy
1.    Dariusz Bara - Osobnica
2.    Paweł Zając - Warzyce
3.    Bartosz Mika - Warzyce

 
Dodatkowo prowadzona była klasyfikacja zespołowa szkół, gdzie brane były pod uwagę końcowe wyniki trzech najlepszych zawodników z jednej szkoły. W poszczególnych kategoriach I miejsca nagrodzone dyplomem i pucharem dla szkoły wywalczyli:   
 
  • szkoły podstawowe – dziewczęta
I miejsce – Szkoła Podstawowa w Wielopolu  Skrzyńskim
 
  • szkoły podstawowe - chłopcy
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Wielopolu  Skrzyńskim
 
  • szkoły gimnazjalne - chłopcy
I miejsce - Gimnazjum  przy Szkole Podstawowej Nr 1 w  Osobnicy

 

ZDJĘCIA

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner