Obwieszczenie Wójta Gminy Jasło z dnia 21 lipca 2015 r.

Dodano: 23.07.2015
w sprawie podania do publicznej wiadomości danych o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji do spraw referendum, w tym o lokalach dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych uprawnionych do udziału w referendum, a także o możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w ogólnokrajowym referendum zarządzonym na dzień 6 września 2015 r.

Obwieszczenie
Wójta Gminy Jasło
 z dnia 21 lipca 2015 r.

w sprawie podania do publicznej wiadomości danych o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji do spraw referendum, w tym o lokalach dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych uprawnionych do udziału w referendum, a także o możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w ogólnokrajowym referendum zarządzonym na dzień 6 września 2015 r.

pobierz treść