Obwieszczenie Wójta Gminy Jasło

Dodano: 14.10.2014
A A A
Obwieszczenie Wójta Gminy Jasło z dnia 13 października 2014 r. w sprawie podania do publicznej wiadomości danych o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy Jasło w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast

Obwieszczenie

Wójta Gminy Jasło

z  dnia  13  października  2014 r.w  sprawie  podania  do  publicznej  wiadomości  danych  o numerach  i  granicach  obwodów głosowania oraz  siedzibach  obwodowych  komisji  wyborczych na  terenie  Gminy  Jasło  w  wyborach  do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

pobierz treśćCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności