Ogłoszenie o naborze wniosków z zakresu kultury fizycznej i sportu

Dodano: 30.01.2019

Pobierz treść

Na podstawie  Uchwały Nr IV/12/2010 Rady Gminy Jasło z dnia 30 grudnia 2010 r.  z późn. zm. w sprawie określenia warunków i trybu wspierania finansowego zadania własnego  Gminy Jasło w zakresie rozwoju sportu

WÓJT GMINY JASŁO

ogłasza nabór wniosków  na wspieranie finansowe realizacji zadań z zakresu kultury fizycznej i sportu realizowanych na terenie Gminy Jasło w 2019 r. na zadania:

• „Upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej w miejscowości Niegłowice”

• „Upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej w miejscowości Osobnica”

• „Upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej w miejscowościach Szebnie i Niepla"

•  "Upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej w miejscowości Warzyce”

• „Upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży w zakresie lekkoatletyki  w   miejscowości Trzcinica”
  • „Upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego  piłki siatkowej i szachów  w miejscowości Warzyce”