Narodowe czytanie "Trylogii" Henryka Sienkiewicza

Dodano: 29.09.2014
A A A
W dniu 06.09.2014r. o godzinie 15.00 młodzież ze świetlicy w Chrząstówce przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji głośnego czytania "Trylogii" i fragmentów "Ogniem i mieczem".

W dniu 06.09.2014r. o godzinie 15.00 młodzież ze świetlicy w Chrząstówce przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji głośnego czytania "Trylogii" i fragmentów "Ogniem i mieczem".


Spotkanie trwało 4 godziny i zostało podzielone na dwie części. W spotkaniu oprócz młodzieży zaproszeni zostali goście specjalni:
- sekretarz gminy Jasło - Małgorzata Dubiel,
- sołtys wsi Chrząstówka - Bożena Macek - Lubaś,
- prezes straży pożarnej w Chrząstówce - Stanisław Hap,
- radny gminy Jasło - Kazimierz Bachta.W pierwszej części po krótkim przywitaniu wszystkich uczestników, każdy z zaproszonych gości czytał wybrane fragmenty. Najmłodszą czytelniczka była 10-letnia Amelka Olszewska która również przeczytała fragment książki.W drugiej części przeprowadzony został krótki konkurs o wiedzy na temat bohaterów i zdarzeń w "Trylogii", udział w nim wzięli zaproszeni goście i młodzież.

Na podsumowanie naszego spotkania nawiązała się luźna dyskusja na temat filmu i znanych nam w nim bohaterów (aktorów) oczywiście z "Trylogii".


Świetlica w Chrząstówce
Renata Bachta


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner