Konkurs rozstrzygnięty

Dodano: 04.11.2014
A A A
Dnia 06.10.14r. rozstrzygnięty został konkurs zorganizowany przez ODR w Jaśle na świetlicy w Chrząstówe przeprowadzony przez pracownika - Panią Małgorzatę Osika.
Dnia 06.10.14r. rozstrzygnięty został konkurs zorganizowany przez ODR w Jaśle na świetlicy  w Chrząstówe przeprowadzony przez pracownika - Panią Małgorzatę Osika.Konkurs ten - (praca projektowa) miał na celu aby uczestnicy wykazali się pomysłowością, oryginalnością i pracą w grupach. Wyłonione zostały trzy miejsca:
1. Papierowa wiklina ( Natalia Zajchowska i Kamila Zajchowska)
2. Kwitnące ozdobne drzewka ( Aleksandra Szwast i Kuba Dereś)
3. Łabędź z origami ( Weronika Dereś i Sara Dereś)Dzieci i młodzież biorące udział w projekcie otrzymały wspaniałe nagrody takie jak: gra słowna scriba, gra rozwijająca pamięć, gra geograficzna - dookoła świata, długopisy, bibuły.


Wszyscy byli bardzo zadowoleni z nagród i pytali panią z  ODR-u kiedy będzie następny konkurs w którym mogliby znowu brać udział.

Renata Bachta


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner