Dzień Seniora

Dodano: 02.03.2011
A A A
Dnia 29 stycznia 2011 r. w Sali Domu Ludowego w Chrząstówce już po raz trzeci uroczyście obchodzono Dzień Seniora, w którym wzięło udział ponad 60 osób.
Dnia 29 stycznia 2011 r. w Sali Domu Ludowego w Chrząstówce już po raz trzeci uroczyście obchodzono Dzień Seniora, w którym wzięło udział ponad 60 osób. Organizatorkami imprezy były członkinie KGW w Chrząstówce.Spotkanie rozpoczęła przewodnicząca KGW- Renata Kosiba, witając seniorów oraz zaproszonych gości:
  •    Ks. Prałata – Wacława Rybkę
  •    Ks. Katechetę – Sławomira Jeziorskiego
  •    Wójta Gminy Jasło – Stanisława Pankiewicza
  •    Panią Sekretarz – Małgorzatę Dubiel
  •    Sołtysa wsi – Edmunda Dubiela
  •    Radnego wsi – Kazimierza Bachtę
  •    Prezesa OSP – Stanisława Hapa
  •    Kapelę „Trzcinicoki”


Z okazji tego święta dzieci z Chrząstówki pod kierunkiem nauczycielki L. Bożek przygotowały występ artystyczny, którym chciały dać odczuć babciom i dziadkom jak bardzo są dla nich ważni, potrzebni i jak bardzo ich kochają. Na koniec dzieci zaprosiły wszystkich do wspólnego śpiewu piosenki „Bo my Chrząstowianie to jedna rodzina…”
Po części artystycznej przyszła pora na opłatek, życzenia oraz szampański toast. Panie z KGW przygotowały smaczne i pięknie udekorowane posiłki, zadbały też o dodatkowe atrakcje. Dużo śmiechu i radości dostarczył skecz „Przychodzi baba do lekarza” w wykonaniu pani B. Macek-Lubaś oraz K. Bożka, a także występ pań z KGW z piosenką „Być kobietą po 40”. Jak co roku zrobiono też na pamiątkę grupowe zdjęcie wszystkich uczestników imprezy.
Przy dźwiękach kapeli „Trzcinicoki” seniorzy biesiadowali do późnych godzin nocnych, bowiem ruch, śpiew, śmiech i taniec – to najlepsza terapia dla ludzi w tym wieku.               Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności