Zajęcia wielkanocne w Łaskch

Dodano: 30.04.2014
A A A
Święta Wielkanocne były okazją do wspólnych spotkań na zajęciach przedświątecznych organizowanych w świetlicy w Łaskach od 2 -14.04.14r.
Święta Wielkanocne były okazją do wspólnych spotkań na zajęciach przedświątecznych organizowanych w świetlicy w Łaskach od 2 -14.04.14r.
Tematem  zajęć było nawiązanie do tradycji wielkanocnych praktykowanych w naszych domach. Podczas warsztatów, w których wzięło udział 10 osób powstały piękne pisanki, które przyozdabiano różną metodą. Do prac wykorzystano min.: cekiny, wstążki i różnego rodzaju ozdoby pasmanteryjne oraz zastosowano metodę decoupage - polegającą na przyklejaniu rożnego rodzaju motywów wyciętych z papierowych serwetek. Grupa młodych artystów ciężko pracowała przez kilka dni, aby własnoręcznie wykonać niepowtarzalne ozdoby świąteczne. Bawiąc się w zdobienie pisanek staraliśmy się podtrzymać stare zwyczaje interpretując je na nowo.Poza artystycznym efektem wykonanych prac, wspólne przebywanie ze sobą pozostawiło miłe wspomnienia.


E.Stachura


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner