Na sportowo

Dodano: 30.04.2014
A A A
Marzec w świetlicy w Łaskach upłynął na wirtualnych zawodach sportowych
Marzec w świetlicy w Łaskach upłynął na wirtualnych zawodach sportowych, w których uczestniczyło 15 graczy. 


Komputerowe gry ruchowe na XBOX cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, więc zrodził się pomysł urządzenia zawodów. Pierwszy tydzień rozpoczął się od sportów zimowych (narciarstwo alpejskie), następne zawody to turniej  golfa, łucznictwo oraz piłka siatkowa.Następny tydzień to współzawodnictwo w kolarstwie, wspinaczce górskiej i kajakarstwie górskim. Bardzo dużym zainteresowaniem w trzecim tygodniu ciszyła się zestaw zabaw, gdzie w rolę prowadzącego wcielił się znany prezenter telewizyjny K. Ibisz. Ostatni czwarty tydzień zmagań upłynął na rozgrywaniu meczy w tenisie stołowym i ziemnym, popularnością cieszył się także boks i kręgle.Wszystkie z tych konkurencji uczyły zawodników myślenia taktycznego, sprytu, opanowania równowagi i stresu. Z wieloma konkurencjami gracze, choć w świecie  wirtualnym mieli do czynienia po raz pierwszy. Każdy z uczestników znalazł dla siebie ciekawą dyscyplinę i mógł brać w niej udział, choć wcześniej znał ją jedynie z programów telewizyjnych.


Wszyscy świetnie się bawili i aktywnie spędzili czas na zajęciach w świetlicy ,ponieważ gry te oprócz rywalizacji pozwalają również na współpracę zawodników i wzajemną pomoc. Za miłą atmosferę i rywalizację 'fair play' podczas zawodów uczestnicy otrzymali słodycze


E. Stachura


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności