Narodowe Czytanie w Łaskach

Dodano: 17.09.2014
A A A
W świetlicy młodzieżowej w Łaskach odbyło się spotkanie mieszkańców, młodzieży i dzieci, podczas którego czytano fragmenty „Pana Wołodyjowskiego” i „Potopu”.

Z inicjatywy Pana Prezydenta Bronisława Komorowskiego w dniu 6 września w całym kraju odbyło się Narodowe Czytanie „Trylogii”.


Również w świetlicy młodzieżowej w Łaskach odbyło  się spotkanie mieszkańców, młodzieży i dzieci, podczas którego czytano fragmenty „Pana Wołodyjowskiego” i „Potopu”. Wybrane fragmenty czytali: pani radna Irena Adamik oraz Ireneusz Stachura.Uczestnicy oprócz słuchania mogli obejrzeć stroje ówczesnej epoki  w jakie przebrała się młodzież oraz przygotowaną gazetkę i wystawę książek. Na zakończenie został przeprowadzony konkurs wiedzy o życiu i twórczości Sienkiewicza.

E.Stachura


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner