Warsztaty z origami przestrzennej w Niegłowicach

Dodano: 21.10.2013
A A A
16.10.2013 r. w świetlicy w Niegłowicach odbyły się warsztaty z origami przestrzennego.W zajęciach udział wzięły dzieci z trzech świetlic – Niegłowic, Żółkowa i Łask.16.10.2013 r. w świetlicy w Niegłowicach odbyły się warsztaty z origami przestrzennego.W zajęciach udział wzięły dzieci z trzech świetlic – Niegłowic, Żółkowa i Łask.

Instruktorka zajęć, świetlicowa z Łask zademonstrowała uczestnikom sposób składania kolorowych karteczek potocznie zwanych ,,Latawcem'.Z misternie poskładanych karteczek dzieci uzyskały płatki kwiatów, które następnie posklejane razem utworzyły kwiat.


Origami, to bardzo wciągająca i zajmująca technika tworzenia papierowych cudeniek. Ćwiczy cierpliwość, dokładność i doskonali zdolności manualne. Wspaniała alternatywa dla komputera i telewizji na jesienne i zimowe wieczory. Efekt końcowy na pewno ucieszy każdego cierpliwego artystę.Renata KiełtykaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner