IX Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Jasło.

Dodano: 05.05.2014
A A A
W dniu 06.04.2014 w Domu Ludowym w Niegłowicach odbył się IX Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Jasło.
W dniu 06.04.2014 w Domu Ludowym w Niegłowicach odbył się IX Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Jasło.Rozgrywki rozegrane zostały w systemie szwajcarskim, tempo gry 10 min. na partie dla każdego zawodnika.Za pierwsze trzy miejsca uczestnicy turnieju otrzymali puchar, dyplom oraz nagrody rzeczowe a pozostałe miejsca nagrodzone zostały dyplomem oraz nagrodami rzeczowymi.Miejsce pierwsze w turnieju zdobył mieszkaniec Niegłowic Pan Radosław Ziomber.


 
Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle.


R.Kiełtyka


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner