Dzień seniora w Niegłowicach

Dodano: 23.10.2014
A A A
Tradycją staje się już, że Dom Ludowy w Niegłowicach co roku gości Seniorów z Niegłowic oraz okolic. Tak było i tej jesieni - 19 października. Na spotkanie przybyło około stu najstarszych mieszkańców.
Tradycją staje się już, że Dom Ludowy w Niegłowicach co roku gości Seniorów z Niegłowic oraz okolic. Tak było i tej jesieni - 19 października.  Na spotkanie przybyło około stu najstarszych mieszkańców.


Zostali Oni serdecznie powitani  przez Panią radną Zofię Bemben oraz przewodniczącą KGW panią Zofię Bigos. Wyrazy szacunku i życzenia złożył także Seniorom przybyły specjalnie z okazji Ich święta Pan Wójt Stanisław Pankiewicz.Miłym prezentem dla Gości był występ grupy animacyjno - tanecznej działającej pod patronatem GOK w Jaśle, w skład w której wchodzą dzieci z Niegłowic, Osobnicy, Jasła, Dębowca oraz Radości. Występ rozpoczęli  staropolskim polonezem następnie zaprezentowali sześć  nowoczesnych układów tanecznych. Występ artystyczny zakończył się prezentacją młodej wokalistki K. Niebieszczańskiej.
 Na  Szacownych Gości czekał także poczęstunek przygotowany przez mieszkańców czynnie uczestniczących w życiu wsi.

Chętnym do tańca i słuchania czas umilał zespół Rafa.

Pamiętajmy o Naszych Seniorach szanujmy Ich i okazujmy wdzięczność za trud włożony  w nasze wychowanie. Życzymy Im wielu lat życia w zdrowiu oraz miłości najbliższych. Niech jak najdłużej wspierają nas swoją mądrością i doświadczeniem. Wszystkim Seniorom dziękujemy za przybycie i do zobaczenia za rok...
   
   
R. Kiełtyka


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności