Dzień Babci i Dziadka

Dodano: 20.02.2012
A A A
Młodzież z Niepli przygotowywała w świetlicy upominki dla Babć i Dziadków z okazji ich święta


           21 stycznia świętujemy Dzień Babci, a zaraz po nim, 22 stycznia Dzień Dziadka. Warto już wcześniej pomyśleć o jakimś miłym drobiazgu. Dziadkowie, a szczególnie babcie zapewne bardziej ucieszą się z życzeń oraz  wykonanych samodzielnie upominków  przez wnuka czy wnuczkę niż z tradycyjnych kwiatów. W związku z tej okazji   uczestnicy świetlicy mieli okazje przygotować drobny upominek z materiałów  dostępnych na świetlicy:
  •  kartki zdobione metodą (Qulling )
  •  bukieciki zrobione według własnej inwencji twórczej


Głównym celem takich zajęć jest wsparcie dzieci i młodzieży w twórczym zagospodarowywaniu czasu wolnego:
  • rozwijaniu zainteresowań,
  • pielęgnowaniu pasji,
  • poszukiwaniu talentów.

G. KiszkaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner