Zajęcia plastyczne pod hasłem ,,Bukiet zielny na Święto Matki Bożej Zielnej”

Dodano: 25.09.2013
A A A
W dniu 14.08.2013r. w świetlicy w Niepli odbyły się zajęcia plastyczne pod hasłem ,,Bukiet zielny na Święto Matki Bożej Zielnej”.

W dniu 14.08.2013r. w  świetlicy w Niepli odbyły się zajęcia plastyczne pod hasłem ,,Bukiet zielny na Święto Matki Bożej Zielnej”.Głównym celem zajęć  plastycznych był pokaz wykonania  tradycyjnego bukietu zielnego na Święto Matki Bożej Zielnej. Bukiety zielne  zaznaczają  w ten sposób szacunek dla natury, która żywi, leczy i zachwyca. Taki polski zwyczaj przypomina starszym i uczy młodych, że na łąkach i w ogrodach rosną  zioła, które stosować można jako przyprawy w kuchni oraz w ziołolecznictwie.
                                                                                                                                             

 G. KiszkaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności