Narodowe czytanie „Trylogii” H. Sienkiewicza

Dodano: 17.09.2014
A A A
W dniu 06.09.2014r. młodzież z Wiejskiej Świetlicy w Niepli przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji głośnego czytania "Trylogii" H. Sienkiewicza (fragm. ,,Pana Wołodyjowskiego”).


W dniu 06.09.2014r. o godz. 15:00 młodzież z Wiejskiej Świetlicy w Niepli  przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji głośnego czytania "Trylogii" H. Sienkiewicza (fragm. ,,Pana Wołodyjowskiego”).


Spotkanie trwało cztery godziny  i zostało podzielone na dwie części.  Wzięli w nim udział oprócz młodzieży rodzice, a gościem specjalnym był Pan Radny Kazimierz Bachta.W pierwszej dwugodzinnej części po krótkim przywitaniu wszystkich uczestników, zaprezentowano książkę „Pan Wołodyjowski”, a następnie przystąpiono do głośnego odczytywania jej fragmentów oraz rozmów na ich temat.Następnym punktem były zabawy konkursowe mające na celu sprawdzenie znajomości młodzieży na temat wcześniej przeczytanych fragmentów powieści oraz literatury polskiej.Drugą częścią spotkania, a zarazem finalizacją całej akcji było wspólne grillowanie na świeżym powietrzu.

G. KiszkaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności