Matka, mama, mamusia – jakich słów szukać, by nie dziekować za jej bezinteresowną miłość, troskliwość i opiekę ?

Dodano: 06.06.2013
A A A
23 maja w świetlicy w Opaciu dzieci stworzyły własnoręcznie wykonane drobne upominki dla swoich mam

Dzień Matki – święto obchodzone corocznie w Polsce, jako wyraz szacunku, uznania i miłości dla naszych. W tym tak szczególnym dniu są one zwykle obdarowywane własnoręcznie zrobionymi laurkami, kwiatami, a także różnego rodzaju prezencikami. Święto to ma na celu okazanie matkom szacunku, miłości, podziękowania za trud włożony w wychowanie.
23 maja w świetlicy w Opaciu dzieci stworzyły własnoręcznie wykonane  drobne upominki dla swoich mam, przygotowały też kartki – koszulki z życzeniami dla swoich ojców, których to święto jest nieco później.  Te oryginalne prace sprawiły im wiele radości i satysfakcji, bo liczy się przecież nawet najdrobniejsza rzecz własnoręcznie wykonana dla swojej ukochanej mamy, która to zawsze doceni wysiłek twórczy swojego dziecka. To wspaniały upominek dla każdej mamy oprócz miłości, którą powinny ją darzyć.

Agnieszka Kołodziej

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności