Medale KEN dla najlepszych nauczycieli z Zespołu Szkół w Osobnicy

Dodano: 21.11.2012
A A A
16 października 2012r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczania Medali Komisji Edukacji Narodowej.


Medal Komisji Edukacji Narodowej – polskie odznaczenie nadawane za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania. Zasady nadawania medalu zmieniały się na przestrzeni lat, aczkolwiek były zbliżone. Obecnie określa je rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 września 2000 r. Zgodnie z nim medal jest nadawany za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, w szczególności w zakresie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, twórczości dla dzieci i młodzieży oraz kształcenia i doskonalenia nauczycieli.16 października 2012r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczania Medali Komisji Edukacji Narodowej. W uroczystości wzięli udział Wojewoda Podkarpacki Małgorzata Chomycz - Śmigielska, Podkarpacki Kurator Oświaty Jacek Wojtas, przedstawiciele związków zawodowych oraz samorządowcy. Medalem tym zostali odznaczeni nauczyciele Zespołu Szkół w Osobnicy a mianowicie: p. Elżbieta Lenar - nauczycielka j. polskiego w gimnazjum, p. Beata Majsterkiewicz – nauczycielka j. polskiego w szkole podstawowej oraz p. Maria Turek – nauczycielka nauczania zintegrowanego.

Gratulujemy i życzymy siły, wytrwałości do dalszej pracy oraz kolejnych sukcesów.

ZS OsobnicaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności