Siatkarki z Osobnicy najlepsze w powiecie jasielskim

Dodano: 06.03.2013
A A A
Dnia 6. lutego 2013 r. w Gimnazjum nr 1 w Jaśle odbyły się Powiatowe Zawody w Piłkę Siatkową Dziewcząt. W turnieju brało udział 6 najlepszych drużyn z powiatu jasielskiego: Nowy Żmigród, Błażkowa, Osobnica, Cieklin, Jasło nr 1, Łubno Szlacheckie.

Dnia 6. lutego 2013 r. w Gimnazjum nr 1 w Jaśle odbyły się Powiatowe Zawody w Piłkę Siatkową Dziewcząt. W turnieju brało udział 6 najlepszych drużyn z powiatu jasielskiego: Nowy Żmigród, Błażkowa, Osobnica, Cieklin, Jasło nr 1, Łubno Szlacheckie.Turniej był rozgrywany w dwóch grupach:

  • I grupa
    1.    Nowy Żmigród
       2.    Błażkowa
       3.    Osobnica
 
  • II grupa
       1.    Cieklin
       2.    Jasło nr 1
       3.    Łubno Szlacheckie

Po pierwszej fazie rozgrywek do dalszego etapu zakwalifikowały się 4 drużyny z Osobnicy, Jasła, Cieklina i Błażkowej.W półfinale zostały rozegrane mecze:
Osobnica - Jasło wynik 2:1
Cieklin – Błażkowa wynik 2:1
W finale spotkały się drużyny z Osobnicy i Cieklina. Wygrała drużyna z Gimnazjum w Osobnicy 2: 0.

Gratulujemy zawodniczkom i życzymy sukcesów na zawodach na szczeblu rejonowym.

Wioletta RzońcaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności