Mistrzostwa Osobnicy w szachach

Dodano: 06.03.2013
A A A
W pierwszy dzień ferii zimowych odbyły się Mistrzostwa Osobnicy Szachistów.


W pierwszy dzień ferii zimowych odbyły się Mistrzostwa Osobnicy Szachistów.Turniej stał na wysokim poziomie. Zwycięzcą został pan Piotr Ciciora, wicemistrz gminy i zawodnik posiadający II kategorię szachową. Odbywał się systemem każdy z każdym.Oto końcowa kolejność:
1.    Piotr Ciciora
2.    Norbert Gomułka
3.    Gliwa Michał
4.    Paulina Turek
5.    Sebastian KapanowskiCieszy szeroki przekrój wiekowy - od szkoły podstawowej po dorosłych, szkoda natomiast, że w turnieju nie wzięli udział wszyscy szachiści z Osobnicy. Być może ferie, to czas wyjazdów. Mamy nadzieję, że w następnym roku frekwencja będzie większa.
Puchar dla zwycięzcy ufundowali: ZS Osobnica i pan Bogusław Bara.

Jacek Bukowiec


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner